szczepanwislak napisał(a):

|
Pasy udowodniły , że nie należy im się miejsce w ekstraklasie
|
jesli z taką grą (ładną, brakowało skutecznosci + 2 błędy wypaczajace wynik) oni nie maja zostac, to ciekawe ktora druzyna na to zasługuje ? wg Ciebie chyba tylko Wisła. Wiec dlatego trzeba przerobic lige na system szkocki.