Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4745
Stary 27.02.2010, 14:07
szczepanwislak napisał(a):Wyświetl post
Pasy udowodniły , że nie należy im się miejsce w ekstraklasie
jesli z taką grą (ładną, brakowało skutecznosci + 2 błędy wypaczajace wynik) oni nie maja zostac, to ciekawe ktora druzyna na to zasługuje ? wg Ciebie chyba tylko Wisła. Wiec dlatego trzeba przerobic lige na system szkocki.
Odpowiedz cytując