Dzisaj moze byc piekny dzien.Szansa na 2 medale, choc tak realnie patrzac pewnie bedzie 1

Mimo wszystko wierze w nasze panie, ze chociaz ten braz jakos wyrwa

Wie ktos o ktorej polfinaly?
A tym ktorym jeszcze malo skokow Malysza(a tacy sie na pewno znajda

) to dzisiaj moga obejrzec Puchar Kontynentalny, w ktorym wystapi.Bedzie transmisja o czym niektorzy moga nie wiedziec.Zawody Pokaze TVSilesia.