Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21840
Stary 27.02.2010, 13:57
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,76...e_nie_dla.html

Sądząc po tej wypowiedzi Mam nadzieję, że pierwszego gola strzelę w Bełchatowie - mówi Georgi Christow wywnioskować można,że będzie grał w meczu z Bełchatowem.
To nie Hristov tak powiedział sam od siebie, tylko dziennikarz niezbyt znający wymowę angielskiego zadał mu trochę głupie pytanie "Tomorrow will be first goal for Wisła", a Hristov odpowiedział "I hope so".
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując