Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
21840
27.02.2010, 13:57
Adamek21
napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,76...e_nie_dla.html
Sądząc po tej wypowiedzi
Mam nadzieję, że pierwszego gola strzelę w Bełchatowie - mówi Georgi Christow
wywnioskować można,że będzie grał w meczu z Bełchatowem.
To nie Hristov tak powiedział sam od siebie, tylko dziennikarz niezbyt znający wymowę angielskiego zadał mu trochę głupie pytanie "Tomorrow will be first goal for Wisła", a Hristov odpowiedział "I hope so".
Wisła Kraków
K4millo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K4millo
Znajdź inne posty napisane przez K4millo