|
Jest jakieś info na temat Makinwy ? Bo wszyscy już go w wiśle ustawili a nie ma żadnego info, któremu bym uwierzył. Wisła online pewnie sobie napisała takie info, bo chciała uzyskać znaczący skok wejść na stronke ;/
Wszyscy już się napalili a jak nie przyjdzie to będzie dno i rozgorycznie
;/
|