Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7594
Stary 27.02.2010, 13:12
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Osobiście nie wierze w to, że krzesełka na stadionie będą czerwone. Pomyślcie jak to będzie wyglądało. A,B i C czerwone a E i boki D niebieskie... Miasto nie da jeszcze kasy na wymianę niebieskich krzesełek. Chcieli przecież wymienić krzesełka na składane, ale to kosztuje wiec się rozmyślili. Uważam, że stadion będzie lepiej wyglądał cały niebieski i może ewentualnie z napisem „WISŁA KRAKÓW” na C tak jak to kiedyś ktoś ładnie przedstawił.
Pomyśl o tym, że na D i E krzesełka są już wyblakłe. Jeśli zrobią na wschodniej i zachodniej również niebieskie to dopiero to będzie nieciekawie wyglądało...Mimo wszystko czerwone na A, B i C wygladały by chyba najlepiej. Szkoda, że nie ma takiej wizualizacji.
Odpowiedz cytując