Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21835
Stary 27.02.2010, 12:58
po za tym majac lewego obronce, w koncu Piotr Brozek moze zejsc z pozycji, na której grał z musu.
I Junior Diaz moze byc spokojny.
W sumie mielibysmy mocny skład, gdyby na ławce siedział taki zapchajdziura Diaz.
jakis portal pisal o Golańskim, ale to chyba tylko dlatego ze Skorża wymienił drużyne z Bukaresztu w konferencji prasowej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując