Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21832
Stary 27.02.2010, 12:28
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się tylko dlaczego lewego obrońcy tak na gwałt szukają. Przecież po przyjściu Ba i ew. wyleczeniu Guły mamy 5 nominalnych ŚP(Sobol, Jirsak, Mączyński, Ba, Garguła). W tym momencie na lewej obronie mamy 2 reprezentantów kraju(Diaz i Piotrek B.).

Nie lepiej poszukać bramkarza albo prawoskrzydłowgo?
A moze szukaja go po to by zwiekszyc konkurencje na kazdej pozycji?
Odpowiedz cytując