Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21831
Stary 27.02.2010, 12:21
Zastanawiam się tylko dlaczego lewego obrońcy tak na gwałt szukają. Przecież po przyjściu Ba i ew. wyleczeniu Guły mamy 5 nominalnych ŚP(Sobol, Jirsak, Mączyński, Ba, Garguła). W tym momencie na lewej obronie mamy 2 reprezentantów kraju(Diaz i Piotrek B.).

Nie lepiej poszukać bramkarza albo prawoskrzydłowgo?
Odpowiedz cytując