|
Zastanawiam się tylko dlaczego lewego obrońcy tak na gwałt szukają. Przecież po przyjściu Ba i ew. wyleczeniu Guły mamy 5 nominalnych ŚP(Sobol, Jirsak, Mączyński, Ba, Garguła). W tym momencie na lewej obronie mamy 2 reprezentantów kraju(Diaz i Piotrek B.).
Nie lepiej poszukać bramkarza albo prawoskrzydłowgo?
|