wonski_eNHa napisał(a):

Też mi się to nie podoba, ze zdjęć można odnieść wrażenie że ten kolos zasłoni widoczność 10 rzędom krzesełek i kamerze na podeście... Obyśmy się mylili. Musimy się mylić
|
http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=504
Tutaj macie info odnośnie telebimu.