Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7592
Stary 27.02.2010, 12:20
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Też mi się to nie podoba, ze zdjęć można odnieść wrażenie że ten kolos zasłoni widoczność 10 rzędom krzesełek i kamerze na podeście... Obyśmy się mylili. Musimy się mylić
http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=504

Tutaj macie info odnośnie telebimu.
Odpowiedz cytując