ToTylkoJa napisał(a):

|
.........................
|
pojęcia nie mam kto złożył. Różnicy w zachowaniu nie ma żadnej. Tu i tu prowokowanie. Po mojemu nieszkodliwe i należące do rytuału meczu. Normalka.
Ale władze wyższe interweniują i karzą wybiórczo. Ktoś doniósł, w sprawie Boguskiego też się sprawiedliwi znaleźli, ciekawe, że w innych faulach nagle ślepną.
A ma być tak samo, no chyba, ze ktoś ma specjalne prawa
