Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4737
Stary 27.02.2010, 12:18
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
.........................
pojęcia nie mam kto złożył. Różnicy w zachowaniu nie ma żadnej. Tu i tu prowokowanie. Po mojemu nieszkodliwe i należące do rytuału meczu. Normalka.

Ale władze wyższe interweniują i karzą wybiórczo. Ktoś doniósł, w sprawie Boguskiego też się sprawiedliwi znaleźli, ciekawe, że w innych faulach nagle ślepną.
A ma być tak samo, no chyba, ze ktoś ma specjalne prawa


Odpowiedz cytując