peterwislak napisał(a):

a jaka będzie widoczność na trybunie wschodniej jak zawiesza telebim i reklamy przecież to ma długość 1 sektora trybuny
na samej górze będą kamery TV
|
Też mi się to nie podoba, ze zdjęć można odnieść wrażenie że ten kolos zasłoni widoczność 10 rzędom krzesełek i kamerze na podeście... Obyśmy się mylili. Musimy się mylić
