Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7591
Stary 27.02.2010, 12:14
peterwislak napisał(a):Wyświetl post
a jaka będzie widoczność na trybunie wschodniej jak zawiesza telebim i reklamy przecież to ma długość 1 sektora trybuny
na samej górze będą kamery TV
Też mi się to nie podoba, ze zdjęć można odnieść wrażenie że ten kolos zasłoni widoczność 10 rzędom krzesełek i kamerze na podeście... Obyśmy się mylili. Musimy się mylić
Odpowiedz cytując