Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
Od: 12.2005
Offline
#
7586
27.02.2010, 11:56
Arapaho
napisał(a):
Panie Darku, jako że prawie jednogłośnie wszyscy są za takim projektem układu krzesełek:
W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie.
Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli
Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców
Obrzydliwie to wygląda. Trzeba być fanem disco polo żeby gustować w takiej cepelii. Prostota jest najbardziej estetyczna.
Czarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czarny
Znajdź inne posty napisane przez Czarny