Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7586
Stary 27.02.2010, 11:56
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Panie Darku, jako że prawie jednogłośnie wszyscy są za takim projektem układu krzesełek:



W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie.
Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli
Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców
Obrzydliwie to wygląda. Trzeba być fanem disco polo żeby gustować w takiej cepelii. Prostota jest najbardziej estetyczna.
Odpowiedz cytując