Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
Od: 04.2009
Skąd: KRK
Offline
#
7584
27.02.2010, 11:40
Pablo84
napisał(a):
wyczajnie w świecie trzeba zrobić parę projektów i sonde... np podczas jakiegoś meczu.
Mi osobiscie projekt baardzo sie podoba.
Dokładnie..Każdy ma swój gust
i taka sonda rozwiązała problem krzesełek. Konkurs w sumie już jest
*NASZA SIŁA
W
A
S
PRZERAST
A - LEPSZ
A STRONA TEGO MIASTA*
wojtala8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtala8
Znajdź inne posty napisane przez wojtala8