|
W Stanach rzeczywiscie jest jak mowisz ale czesto nie dostrzega sie pewnego niuansu. Partia republikanska upodabnia sie w niektorych kwestiach do demokratycznej, czego najlepszym dowodem jest Schwarzenegger i roznice pogladowe pomiedzy kandydatami republikanow na prezydenta, np. Huckabee'm i McCainem.
Prawica w USA to Ron Paul, a walka toczy sie pomiedzy lewica a partia centrum z malym odchylem na prawo.
|