Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4747
Stary 27.02.2010, 11:29
W Stanach rzeczywiscie jest jak mowisz ale czesto nie dostrzega sie pewnego niuansu. Partia republikanska upodabnia sie w niektorych kwestiach do demokratycznej, czego najlepszym dowodem jest Schwarzenegger i roznice pogladowe pomiedzy kandydatami republikanow na prezydenta, np. Huckabee'm i McCainem.
Prawica w USA to Ron Paul, a walka toczy sie pomiedzy lewica a partia centrum z malym odchylem na prawo.
WISŁA PANY !!