Wyświetl pojedynczy post
OL Lyonaise
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21827
Stary 27.02.2010, 11:21
masada napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem sobie jeszcze raz ten filmik z Hristovem i doszedłem do wniosku, że najtrafniejsze porównanie to chyba ze Smolarkiem. Też nie za wysoki, dosyć szybki, uderzenie niespecjalne jakieś. Nawet ze sposobu poruszania się mi się kojarzy: nad piłką dobrze panuje, chociaż wygląda to dosyć pokracznie jakoś, kiedy czasem przyjmuje lub prowadzi piłkę, bardzo sprytny w polu karnym, nawet opaska smolarkowa i włosy. Proponuję ksywkę "Smolarek" ;D
Mi się kojarzy bardziej z Inzghim. Ten sam styl ubierania i też taki sęp zdobywający brzydkie bramki.
Odpowiedz cytując