masada napisał(a):

|
Obejrzałem sobie jeszcze raz ten filmik z Hristovem i doszedłem do wniosku, że najtrafniejsze porównanie to chyba ze Smolarkiem. Też nie za wysoki, dosyć szybki, uderzenie niespecjalne jakieś. Nawet ze sposobu poruszania się mi się kojarzy: nad piłką dobrze panuje, chociaż wygląda to dosyć pokracznie jakoś, kiedy czasem przyjmuje lub prowadzi piłkę, bardzo sprytny w polu karnym, nawet opaska smolarkowa i włosy. Proponuję ksywkę "Smolarek" ;D
|
Mi się kojarzy bardziej z Inzghim. Ten sam styl ubierania i też taki sęp zdobywający brzydkie bramki.