Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1799
Stary 27.02.2010, 11:14
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie może jak nazywa się ten kawałek co jest zawsze puszczany na początku meczu Wisełki dla ułatwienia dodam link z filmikiem w którym na początku leci to.

http://www.youtube.com/watch?v=ei6Q9Gcxw20
Vangelis - Conquest of Paradise

http://www.youtube.com/watch?v=GtmlAaybIEs
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując