darek olszówka napisał(a):

|
do crazykaro: już zapytałem prezydenta o to i czekam na odpowiedź.
|
Panie Darku, jako że prawie jednogłośnie wszyscy są za takim projektem układu krzesełek:
W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie.
Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli
Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców
