Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7576
Stary 27.02.2010, 10:07
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
do crazykaro: już zapytałem prezydenta o to i czekam na odpowiedź.
Panie Darku, jako że prawie jednogłośnie wszyscy są za takim projektem układu krzesełek:



W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie.
Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli
Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 27.02.2010 o godz. 10:17.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując