|
Za szesc godzin widzimy sie w Belchatowie.
Typuje ze napewno zagraja od pierwszej minuty:
Pawełek, Alvarez, Głowacki, Marcelo, Pi. Brożek, Kirm, Sobolewski, Diaz, Boguski, Pa. Brożek
pytanie kto bedzie tym jedenastym: Jirsak (ja bym stawial na niego bo przepracowal caly okres przygotowawczy i pokazal ze jest w dobrej formie) albo Issa Ba (ten raczej nie bo swiezo po kontuzji).
Jakim skladem by nie zagrali wszyscy liczymy na odczarowanie stadionu w Belchatowie i 3 punkty dla Wisełki!!
|