Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21825
Stary 27.02.2010, 10:01
Co do Hristova to bardzo ciekawy transfer. Potencjał do strzelania bramek ma - co udowodnił będąc królem strzelców i w 2 jak i 1 lidze bułgarskiej. A że te pół roku miał słabsze- jak powiedział Skorża - tym lepiej dla nas. Nie mielibyśmy szans sprowadzenia 25-letniego napastnika, strzelającego tak regularnie bramki, nawet w lidze bułgarskiej.
Czekamy co do tego drugiego napastnika i lewego obrońcy. Na razie pozyskanie Clebera, Ba i Hristova to bardzo dobre ruchy. Miejmy nadzieję, że latem dojdzie też bramkarz.
Odpowiedz cytując