|
A ja jestem, czego nie doświadczyłem bardzo, bardzo długo, jaka będzie pierwsza 11 dzisiaj...
Pawełek w bramce- pewniak
na środku obrony Głowacki i Marcelo, po prawej Alvarez, pewnie po lewej Brożek(choć być może Diaz)
pomoc ( i tutaj jest największy problem)- na środku mamy Diaza, Jirsaka, Sobolewskiego, Ba, Mączyńskiego. Stawiam, że Skorża postawi na Sobola i Diaza lub Jirsaka. Zależy to od tego czy Diaz zagra na lewj obronie, przez co Piotrek zostałby przesunięty do pomocy. W takiej formacji Kirm zagrałby na prawej stronie.
W ataku zagrają Boguski i Brożek, nie spodziewam się innego rozwiązania.
Na dziś więc stawiam jedną z poniższych formacji:
1: Pawełek- Alvarez- Głowacki- Marcelo- Pi. Brożek- Ba - Sobolewski- Diaz- Kirm- Boguski- Brożek
2: Pawełek- Alvarez- Głowacki- Marcelo- Diaz- Kirm- Sobolewski- Jirsak- Pi. Brożek- Boguski- Brożek
3: (4-5-1) Pawełek- Alvarez- Głowacki- Marcelo- Pi. Brożek- Boguski- Diaz- Jirsak- Sobolewski- Kirm- Brożek
|