Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21821
Stary 27.02.2010, 08:28
Spokojnie... wystarczą jakieś tanie pogrywki managera i wy już macie stan podzawałowy. Ja jakoś o ten transfer jestem dziwnie spokojny. Jak sie Boguś wkurzy to jest nieobliczalny i potrafi sypnąć kasą.
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując