|
Spokojnie... wystarczą jakieś tanie pogrywki managera i wy już macie stan podzawałowy. Ja jakoś o ten transfer jestem dziwnie spokojny. Jak sie Boguś wkurzy to jest nieobliczalny i potrafi sypnąć kasą.
rocco_1906 napisał(a): 
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
|
|