Tiramisu napisał(a):

Krissu bo to to "szzzuuuu" łyżew na tafli i odgłosy uderzeń kijów .
|
Tiramisu napisał(a):

Półfinały jednak bez emocji, mimo że ten drugi dużo lepszy. Miejmy nadzieję, że finał nam to wynagrodzi .
|
No mecz USA - Finlandia mógł się skończyć po 12. minutach.
Druga tercja Kanady ze Słowacją bardzo dobra. Chociaż kibicuję Kanadyjczykom to szkoda, że Słowacy nie strzelili. Byłaby jeszcze ciekawsza trzecia tercja.
Może jednak jakoś wytrzymam te ~30 minut...
