Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 27.02.2010, 05:07
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Krissu bo to to "szzzuuuu" łyżew na tafli i odgłosy uderzeń kijów .

Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Półfinały jednak bez emocji, mimo że ten drugi dużo lepszy. Miejmy nadzieję, że finał nam to wynagrodzi .
No mecz USA - Finlandia mógł się skończyć po 12. minutach.

Druga tercja Kanady ze Słowacją bardzo dobra. Chociaż kibicuję Kanadyjczykom to szkoda, że Słowacy nie strzelili. Byłaby jeszcze ciekawsza trzecia tercja.

Może jednak jakoś wytrzymam te ~30 minut...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując