|
Dziwne sa te "manerwy" gazet.
Wczoraj mial byc na testach ,a dzis nie mial by po co przylatywac bo kluby sie nie dogadaly.
To ja juz tego nie rozumiem.
Moze dalo by sie go jakos wypozyczyc ,jak z Hristovem ,skoro w Lazio nie lapie siie nawet do szerokiej kadry...probowac i probowac panie Jarosz!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.02.2010 o godz. 00:20.
|