Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21815
Stary 26.02.2010, 23:45
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz więc , że Makinwa ,jest w końcowej fazie rozmów z Wisłą bądz już podpisał?
Najprawdopodobniej tak jest. Ale nie zapeszajmy...
Odpowiedz cytując