el Nuero napisał(a):

CIEKAWOSTKA: Nigeryjczyka nie ma już nawet w bardzo szerokiej kadrze Lazio - nie chodzi mi o zawodników, powołanych na sobotni mecz z Fiorentiną, ale tych "pozostałych". Nie ma go wśród kontuzjowanych (bo nie jest), ani diffidati (ci którym się nie ufa, do odstrzału). Skoro nigdzie go w kadrze nie ma, no to gdzie jest ?
|
Sugerujesz więc , że Makinwa ,jest w końcowej fazie rozmów z Wisłą bądz już podpisał?