|
z taka obrona to Cracovia będzie walczyła o środek tabeli najwyżej.Jeśli chodzi o Legie to pokazała że jest drużyną dojrzalszą, potrafiąca grac pod presją w 10-tke.Zdrowy Grzelak bardzo dużo temu zespołowi daje .Przy odrobinie szczęcia pod bramką wynik mógłby byc w drugą strone dla Cracovi.Wygrał zespół lepiej poukładany.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 26.02.2010 o godz. 22:57.
|