Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21809
Stary 26.02.2010, 22:48
W tym roku, z racji 28 lutego wypadającego w niedzielę, okienko w Polsce trwa do 1 marca do północy.
Czyli licząc od teraz mamy jeszcze 73 godziny. Czas jest, czy nastąpi porozumienie to już inna bajka.
Odpowiedz cytując