Cytat:
|
Kłóciłbym się. Dolha bazował na refleksie i miał parę spektakularnych interwencji ale zdarzały mu się wtopę vide Feyenoord czy Legia w Krakowie. Mucha takich bramek po prostu nie puszcza.
|
Kłóciłbym się

Nie ma bramkarza bez wpadek, Mucha nie jest wyjątkiem:
http://www.youtube.com/watch#playnex...&v=VbLIzJVNqUs
Trzeba by naprawdę zrobić jakieś statystyki wpadek oraz genialnych interwencji, żeby móc ich porównać. Ale jak dla mnie, Dolha wcale nie odstawał od Muchy.