Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21806
Stary 26.02.2010, 22:36
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Nie popadajcie tak ze skrajności w skrajność! Przecież te podane tu przed chwilą linki, to są te same, które ktoś inny podał 3 strony wcześniej. Więc to nie jest mozliwe, ze wszystko bylo OK a tu nagle kicha. Poczekajmy do niedzieli, wtedy cos sie napewno wyjasni.
A kolejna patologia wydaje się fakt że jeszcze do 13 godziny we Włoskich mediach czytalismy zapewnienia ze Makinwa bedzie grał w Wiśle..
Kolejna sprawa.. skoro piłkarz jest na testach medycznych (?) to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że kluby się nie dogadały, albo nie sa bliskie dogadania.

Doprawdy dziwna sytuacja. (no chyba że to nie jest Makinwa ten czarnoskóry człowiek co prowadzał sie z Czerwcem)

i podzielam zdanie el Nuero
tu smierdzi pogrywkami menedżerskimi bardziej..
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 26.02.2010 o godz. 22:40.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując