Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 26.02.2010, 22:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A może po prostu nie chciał dłużej grać w naszej lidze,bo pieniądze pieniędzmi ale i na poziom trzeba patrzyć. Jest żaden. A w Evertonie może być różnie,ale przynajmniej będzie blisko prawdziwego futbolu,a kasa pewnie i tez lepsza. Jednak nie sądze aby to zaważyło na tym,że odchodzi. Po prostu tutaj jest nudno.
oczywiście masz rację Marszałku, nudna i słaba ta nasza piłka. Między innymi dlatego , że biedna choć to nie jedyny powód.
Bo i piłkarze ręczni , siatkarze czy siatkarki (o Małyszu czy Kowalczyk czy Majewskim nie wspominając) też nie bogacze - a coś pokazują.
A w kopanej takich Radków Sobolewskich tak mało.


Odpowiedz cytując