Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21804
Stary 26.02.2010, 22:26
Nie popadajcie tak ze skrajności w skrajność! Przecież te podane tu przed chwilą linki, to są te same, które ktoś inny podał 3 strony wcześniej. Więc to nie jest mozliwe, ze wszystko bylo OK a tu nagle kicha. Poczekajmy do niedzieli, wtedy cos sie napewno wyjasni.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując