Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 26.02.2010, 22:25
bez przesady, chociaz kilka razy piłka trafiła w swiatlo bramki, byly słupki itd wolałbym 2 razy obejrzec mecz Cracovia- Legia niz raz Odra- Lechia
Odpowiedz cytując