Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
4703
26.02.2010, 22:25
bez przesady, chociaz kilka razy piłka trafiła w swiatlo bramki, byly słupki itd wolałbym 2 razy obejrzec mecz Cracovia- Legia niz raz Odra- Lechia
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1