Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4699
Stary 26.02.2010, 22:19
harthausen napisał(a):Wyświetl post
swoją drogą to tragedia dla naszej polskiej piłki ta nasza polska bieda. Mucha pójdzie po wiośnie do bodaj Evertonu, gdzie za ciężkie pieniądze będzie grał ogony i walczył o pozycję w klubie .
A gości jest tej klasy, że jest tyle samo wart co cała pozostała dziesiątka kopaczy.
Tak dobrego bramkarza w polskiej lidze nie pamiętam, i ta liga jest za biedna by go zatrzymać.
A może po prostu nie chciał dłużej grać w naszej lidze,bo pieniądze pieniędzmi ale i na poziom trzeba patrzyć. Jest żaden. A w Evertonie może być różnie,ale przynajmniej będzie blisko prawdziwego futbolu,a kasa pewnie i tez lepsza. Jednak nie sądze aby to zaważyło na tym,że odchodzi. Po prostu tutaj jest nudno.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując