harthausen napisał(a):

swoją drogą to tragedia dla naszej polskiej piłki ta nasza polska bieda. Mucha pójdzie po wiośnie do bodaj Evertonu, gdzie za ciężkie pieniądze będzie grał ogony i walczył o pozycję w klubie .
A gości jest tej klasy, że jest tyle samo wart co cała pozostała dziesiątka kopaczy.
Tak dobrego bramkarza w polskiej lidze nie pamiętam, i ta liga jest za biedna by go zatrzymać.
|
A może po prostu nie chciał dłużej grać w naszej lidze,bo pieniądze pieniędzmi ale i na poziom trzeba patrzyć. Jest żaden. A w Evertonie może być różnie,ale przynajmniej będzie blisko prawdziwego futbolu,a kasa pewnie i tez lepsza. Jednak nie sądze aby to zaważyło na tym,że odchodzi. Po prostu tutaj jest nudno.