Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?
Offline
#
4693
26.02.2010, 22:05
pan Dudi
napisał(a):
Po pierwszej połowie odpuściłem sobie oglądanie, bo byłem pewny, że żydostwo wygra. Po ok 30 minutach sprawdzam wynik i od razu uśmiech na twarz i włączam sopcasta, a tam- muzyka dla moich uszu- doping parchów na tym poziomie, do którego zdążyli wszystkich przyzwyczaić.
Dobrze, dobrze. Jeszcze ze dwie wtopy i Filipiak znowu zacznie mówić, że hokej jest dla niego najważniejszy, bo ostatnio chyba o tym zapomniał.
Miałem podobnie.
+ te gwizdy na swoich zawodników - bezcenne.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Maćko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maćko
Znajdź inne posty napisane przez Maćko