Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4688
Stary 26.02.2010, 21:56
niech ten mecz będzie nauczka dla tych , co za szybko tracone punkty przez rywali i nasze do zdobycia zaliczaja (te 8 punktów).

Dobrze Jaroo napisał, Wisełka ma być w czubie, bo jest najlepsza, a nie dlatego, że rywale padakę graja


Odpowiedz cytując