Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4687
Stary 26.02.2010, 21:52
No racja. Trzeba tylko błagać los by w Legii nie opamiętali się i nie wyrzucili Urbana. Tak poza tym, to bez Muchy są nikim.
Odpowiedz cytując