Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4679
Stary 26.02.2010, 21:41
może Legia osłabnie w końcówce, cały mecz w dziesięciu ganiają..

remisik byłby w sam raz, obie drużyny straciłyby po dwa punkty. Moskała zaraz pyknie coś czuję
Odpowiedz cytując