Po pierwsze najwcześniej takie płyty pojwiają się właśnie w takich sklepach jak Media-Markt czy Saturn bo oni dostają cała dostawę płyt wcześniej i jak się komuś poszczęscii to może kupić płyte własnie tam dzień przed(oczywiście nie wszędzie), stąd wysyp piratów na forach wczoraj.
Z drugim krążkiem to jest tak że utwory są podpisane track1,track2, na necie do tej pory nie znalazłem żadnych nazw, pewnie nie długo się pojawią, zresztą sami zobaczie jak wygląda ta druga płyta jak zwykła "nagrywka", a za wartość naprawdę bogata :
