cholera, miałem dzisiaj pracowity dzień, próbna matura i inne, a tu widzę euforia, liga mistrzów, najlepsza paka w Wiśle w XXI wieku i inne historie tu odchodzą

Czyli dobrze zrozumiałem ostanie 24h:
1.Kupiliśmy Bułgara imamy niezłe prawa pierwokupu (400tys. euro) i może grać z Bełchatowem-więc bardzo dobrze
2.Pojawiła się sprawa Makinwy, która nie jest taką plotą jak Kanu czy Tristan, mnóstwo newsów z Włoch, agent i piłkarz są u nas i jeśli wynegocjują z Lazio do będzie u nas
3.Jakiś mocno wyssany news o Golańskim, na podstawie niejednoznacznej wypowiedzi Skorży
4.Zibi znowu nas kocha
Dobrze wszystko zrozumiałem
