bearex napisał(a): 
Sorry, ale pamiętam tytuł : "Jodłowiec na 99 % w Wiśle" albo "Jodłowiec jedną nogą w Wiśle"
99% to nie 100% a jedna noga to nie dwie Więc nie było powiedziane że NAPEWNO będzie Wiślakiem.
|
Tez pamiętam te 99% 
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|