Zawsze czytam teksty zamieszczane na stronach Wiślackich i o tym, że Costly trafi nie bylo chyba typowo napisane, a ze jest bardzo blisko klubu. A to, ze go Rumuni podkupili i podbili cenę może się zdarzyc w kazdej transakcji.
Z tego co kiedys pytalem droga mailowa to maja tam sprawdzone źródła odnosnie transferów.
Zreszta pozyjemy, zobaczymy
Oby to byla prawda, bo wszystkim zalezy na Naszym Klubie.