Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21753
Stary 26.02.2010, 19:11
Zawsze czytam teksty zamieszczane na stronach Wiślackich i o tym, że Costly trafi nie bylo chyba typowo napisane, a ze jest bardzo blisko klubu. A to, ze go Rumuni podkupili i podbili cenę może się zdarzyc w kazdej transakcji.

Z tego co kiedys pytalem droga mailowa to maja tam sprawdzone źródła odnosnie transferów.
Zreszta pozyjemy, zobaczymy

Oby to byla prawda, bo wszystkim zalezy na Naszym Klubie.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując