Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21748
Stary 26.02.2010, 18:59
Mówiłem ze widziałem?
Ale oczywiście Griszka30kr wie lepiej co widział maci0s...
i jak lazio zejdzie z sumy odstępnego to będzie drugi napastnik...

A tak przy okazji dla tych którzy twierdzili ze Levski moze nie sprzedać za te 400 bo zechce wziąć więcej... To po co wpisywac taką klauzulę? Po co Lazio walczy o 1 mln? przeciez mogli by wpisać 1 euro i potem powiedziec veto...;] Nie mogą tego zrobić, raz zapisana suma pierwokupu powoduje zgodę na transfer za taką własnie kwotę, jeśli klub dojdzie do porozumienia z samym zawodnikiem. AMEN
Odpowiedz cytując