Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21738
Stary 26.02.2010, 18:34
Olivarez napisał(a):Wyświetl post
Może tym tajemniczym dzikim którego widziano z Czerwcem jest Eugene Sepuya. Wisła się nim interesowała ale wtedy trzaba było za niego bulić, a teraz jest bez klubu.
Obyś się mylił, on nawet nie zaliczył testów w Śląsku Wrocław, a w Wiśle stwierdzono, że jest za słaby. Co nie zmienia postaci rzeczy, że lansuje się nawet swoją stroną internetową. Jego dorobek obecności na boisku jest niezbyt imponujący (ale za to miał czas żeby stronkę sobie założyć).

Odpowiedz cytując