Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
21735
26.02.2010, 18:28
Może tym tajemniczym dzikim którego widziano z Czerwcem jest Eugene Sepuya. Wisła się nim interesowała ale wtedy trzaba było za niego bulić, a teraz jest bez klubu.
God save the Queen
Long live the Queen
Olivarez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olivarez
Znajdź inne posty napisane przez Olivarez