Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21723
Stary 26.02.2010, 18:00
Jezu o czym ty mówisz... ? ja myslalem ze my o prawie pierwokupu rozmawiamy a nie o zamkach z piasku...:/
Nadrzędnym prawem dla klubiu jest prawo fifa uefa... ale masz racje... jak tam dadzą ze mozna zawodników zabijać, to tego zrobic w polsce nie możemy...

widzisz jaka skrajnosć? jak cholernie przerysowałem ta sytuacje
Odpowiedz cytując