Jezu o czym ty mówisz... ? ja myslalem ze my o prawie pierwokupu rozmawiamy a nie o zamkach z piasku...:/
Nadrzędnym prawem dla klubiu jest prawo fifa uefa... ale masz racje... jak tam dadzą ze mozna zawodników zabijać, to tego zrobic w polsce nie możemy...
widzisz jaka skrajnosć? jak cholernie przerysowałem ta sytuacje
