Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14607
Stary 26.02.2010, 16:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
zna ktos numer na jaki trzeba zadzwonic, aby w telewizji N wlaczyc sobie Orange Sport?
A mozna? bo przeciez lige pokazuja z sygnalu C+ i nie wiem czy zabardzo by sie zgodzili z cyfry za frajer oddac transmisje do konkurecji
,
Odpowiedz cytując