WislakP napisał(a):

|
Ciekawa analiza faktów, nie sądzę jednak abyś miał rację. Nie jestem pewny, ale zdaje się to właśnie Golańskiego ustawiliśmy w 2006 roku w Niemczech na lewej obronie... to sie nie najlepiej skończyło.
|
O ile dobrze pamiętam to w meczu z Niemcami to nie Golański zawalił bramkę tylko Dudka.