Wyświetl pojedynczy post
Luquas
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21678
Stary 26.02.2010, 16:26
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa analiza faktów, nie sądzę jednak abyś miał rację. Nie jestem pewny, ale zdaje się to właśnie Golańskiego ustawiliśmy w 2006 roku w Niemczech na lewej obronie... to sie nie najlepiej skończyło.
O ile dobrze pamiętam to w meczu z Niemcami to nie Golański zawalił bramkę tylko Dudka.
Odpowiedz cytując