Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21666
Stary 26.02.2010, 16:00
Pytanie kim jest ten Murzyn przywieziony do klubu. Maci0s trzeba sporządzić portret pamięciowy
kacu napisał(a):Wyświetl post
No i super okno.

Juszczyk - transfer wogóle bez sensu, już lepszy nasz młody Kurto,
Ba - według mnie będzie spoko, doświadczony,
Cleber - wiadomo co to za zawodnik, jopek już grał nie będzie,
Hristov - dla mnie to piłkarz - zagadka ale skoro tak go zachwalacie...

Jakby okazała sie prawda z Makinwą i podpisali lewego obrońce to bym był w siódmym niebie. Ale to nie zmienia faktu że ciągle w bramce mamy Pawełka. Rozumiem że już jest mało czasu ale panie Cupiał nie warto spróbować jeszcze raz i przy okazji wyłożyć kilka tysięcy na bramkarza? Może wreszcie uda nam sie wejść do Ligi Mistrzów ?
Ja bym wolał od lewego obrońcy bramkarza. Bo Juszczyka strach wystawiać. Przy tym, co on odstawia...
No, ale nie można mieć wszystkiego. W końcu mamy za sobą najgorszą finansowo rundę chyba w historii TF, a robimy paradoksalnie najlepsze wzmocnienia
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.02.2010 o godz. 16:03.
..
Odpowiedz cytując