Jeszcze jedno Panowie
Trochę więcej kultury - kiedy Ci kibice Wisły - których nazywacie teraz płaczkami - komentowali brak transferów - stwierdzali fakty, o Bułgarze i Dzikim - dowiedzieliśmy sie raptem wczoraj, więc ludzie mogli mieć wątpliwosci co do sensu działań naszego sztabu menedżerskiego, ba sam je miałem, aczkolwiek nie wyrażałem ich na forum. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze kontraktowanie Tristana, Appaicha, Kluiverta i innych czy wejście do samolotu Galamaza oraz stan klubowych finansów spotęgowany przez kwestię kontraktu z BAH, dzięki palantom z rządu......
Cieszmy się że mamy zawodnika na raczej nieoczekiwanie wysokim poziomie, ale nie wyzywajmy tutaj swoich kolegów - kibiców Wisły od jakichkolwiek płaczów itd. Pomyslcie się co sie stanie, jeżeli Hristov okaże sie drugim Dawidowskim czy innym Beto

? Inni też mają Was potem wyzywać od kogośtam

Dajcie na luz i cieszmy się - bo jutro gramy o 3 punkty w końcu !!!!!!!!!!!!!!