Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
Od: 06.2006
Offline
#
21657
26.02.2010, 15:37
To chyba nie są transfery z "przypadku"... popatrzcie sobie na ostatnie okna transferowe.....
1.
Marcelo
- zakontraktowany przed zamknięciem okna..
2.
Alvarez
- wypożyczenie tydzień chyba przed zamknięciem..
Teraz
Hristov
... ciekawe kto następny
Rafee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafee
Znajdź inne posty napisane przez Rafee